Lokalizator dla psa i kota. Gadżet z którym Twój Pupil będzie w końcu bezpieczny.

CALMEAN PET TRACKER to nowa usługa która wchodzi do Polski i zdobywa coraz więcej Klientów. Przeznaczona jest dla właścicieli psów i kotów.


Sercem usługi jest mały lokalizator, który przyczepia się do obroży zwierzęcia. Od tej chwili, miejsce przebywania pupila przestaje być dla Właściciela tajemnicą; również całą trasa przebyta przez zwierzaka jest rejestrowana i widoczna w każdej chwili na telefonie lub komputerze Właściciela.


"Ten nowy gadżet daje Ci pełną kontrolę gdzie jest Twój zwierzak"

Co sprawia, że produkt ma tak dobre recenzje? Poniżej kilka najważniejszych funkcji:


1. Pokazywanie na mapie, gdzie jest zwierzak. Wystarczy 10 sek żeby sprawdzić lokalizację zwierzaka, albo na własnym telefonie albo komputerze. Widzimy obecne miejsce oraz całą 'trasę" naszego pupila.


2. Alerty, gdy zwierzak jest w 'złym' miejscu. Jak to działa? Właściciel definiuje strefy przebywania zwierzęcia (np. okolica w promieniu 1 km). Gdy zwierzak opuści strefę, właściciel dostaje alert.


3. Nasłuch otoczenia. Właściciel może 'zadzwonić' na lokalizator i nasłuchiwać otoczenie w którym jest zwierzak.


4. Diody – przydadzą się gdy spacerujecie w ciemności.

Lokalizator jest mały i lekki, nie powinien stanowić dyskomfortu nawet dla tych mniejszych zwierząt - kotków, oraz małych ras psów takich jak pekińczyk, yorkshire terrier czy chihuahua, nie wspominając już o tych większych, jak jamnik czy mops. Aby maksymalnie ograniczyć wagę (waży zaledwie 40 gram), został wykonany z twardego plastiku, a nie metalu.

PET TRACKER jest dostępny w 3 kolorach

Nowa usługa dla właścicieli psów i kotów

Pierwsze wrażenie

Funkcje PET TRACKER

Trasę zwierzaka można śledzić na własnym telefonie, lub na komputerze poprzez serwis www.


Z pewnością większość Właścicieli wybierze tą pierwszą opcję (aplikacja jest bezpłatna)

Uwaga! Jeśli Twój pies lub kot zawsze spaceruje grzecznie przy Twojej nodze - i nigdy Ci nie ucieka - nie czytaj tego artykułu!

Opublikowane przez: Artur Kowalski, 04-01-2017

Advertorial by CALMEAN

Wymiary: 45 mm x 50 mm x 15 mm.


Waga: 40 gram.

Jak mocować urządzenie? Ma specjalny zacisk, który ułatwia szybkie mocowanie i zdejmowanie ze smyczy. Jest on dość solidnie wykonany, wydaje się że powinien wytrzymywać nawet te agresywne próby pozbycia się go. Chociaż, większość zwierząt szybko przyzwyczaja się do takich gadżetów, i przestaje zwracają na nie uwagi.

Co też bardzo ważne - Pet Tracker jest wodoszczelny. Podsiada klasę wodoszczelności IP66, co oznacza całkowitą odporność na strumienie wody. Bez obaw może być używany w każdą pogodę, nawet tą najgorszą.

Co do powiedzenia mają użytkownicy Facebooka? Wybrane komentarze:

Co jednak zrobić, gdy zwierzak jakimś cudem zgubi urządzenie? Po prostu - zlokalizujesz je łatwo na mapie, którą widzisz na swoim telefonie lub komputerze. Dokładność lokalizacji dochodzi do 1 metra.

Opinie Właścicieli

Co sądzą o lokalizatorze właściciele zwierząt? Opinie z Facebooka:

PET TRACKER dostępny jest wyłącznie u polskiego producenta, firmy CALMEAN. Oferta obejmuje pełne wsparcie techniczne, gwarancję 12 m-cy, oraz dostarczenie produktu w stanie gotowym do użycia.


Cena sklepowa to 299 PLN - jednak dla zainteresowanych właścicieli jest teraz świetna okazja żeby kupić gadżet taniej. Dla zamówień internetowych, trwa promocja - producent oferuje określoną liczbę produktów w cenie promocyjnej 229 PLN Sprawdź w linku poniżej.


Czy ta cena jest wygórowana za ochronę swojego pupila i wszystkie funkcje które dostajesz z PET TRACKER w pakiecie? Sami zdecydujcie. Z pewnością trudno znaleźć podobny gadżet na rynku polskim, zwłaszcza z tak zaawansowanymi funkcjami.

Gdzie zamówić

PODSUMUJMY PET TRACKER

PLUSY


1. Odporny na zabrudzenia, wodę, etc

2. Dokładna lokalizacja (do 1 metra), dodatkowa funkcja nasłuchu

3. Ładny design produktu

4. Bezproblemowa i prosta obsługa

5. Długa gwarancja, brak opłat do Operatorów, opłata za utrzymanie wszystkich funkcji lokalizatora to 4,90 zł/ miesiąc (to koszt przesyłu danych z Pet Trackera do właściciela, tj. dane o położeniu, alerty o wyjściu z ustalonej strefy, etc.)


MINUSY


1. Ograniczony wybór jeśli chodzi o kolor (3 dostępne kolory)

2. W zestawie brak jest obroży, znajduje się tylko zawieszka

OCENA:

By Reviews, 2017, Wszystkie prawa zastrzeżone

Przeczytaj też:

Serial Roku 2016

Zagłosuj i wygraj Telewizor. Bezpłatne

7 nominowanych: