Lepszy niż Smartfon.

Gadżet z którym Twoje dziecko w końcu będzie bezpieczne.

Przez: Artur Kowalski Opublikowano: 01.07.2017

(Warszawa) - CALMEAN to nowa usługa, która zdobywa coraz więcej Klientów w Polsce. Dedykowana jest rodzicom Dzieci do 12 roku życia.

Sercem usługi jest smartwatch - mądry zegarek, wyposażony w odpowiednie czujniki oraz lokalizatory, jak również połączony z internetem. Dzięki nim, Rodzic może w każdej chwili sprawdzić gdzie jest jego pociecha; dostanie też alarm, gdy dziecko będzie w niewłaściwym miejscu. Będzie też mógł na zegarek zadzwonić.


"Ta nowa usługa daje Ci pełną kontrolę gdzie jest Twoje dziecko"

Większość rodziców martwi się o swoje Dzieci; Wie, że zapewnienie im pełnego bezpieczeństwa - w dzisiejszych czasach - nie jest łatwe.


Obawy Rodziców rosną z kolejnymi przypadkami opisywanymi w mediach: <..7 latek zaginął w zimę w lesie>, <...10 latek nie wracał po lekcjach do domu..>, <Mama 8 latki zgłasza możliwe porwanie..>. Nawet jeśli te wszystkie historie skończyły się dobrze, wymowna jest bezsilność Rodziców w takich sytuacjach. Telefon komórkowy nie zawsze spełnia swoje zadanie: łatwo go wyłączyć, może zaginąć lub zostać skradziony. Często też Dziecko nie odbiera, co wywołuje tylko kolejne obawy Rodzica. Na rynku jest jednak bardzo ciekawa usługa - stworzona dla Rodziców, którzy chcą lepiej chronić swoje dzieci.

Zegarek, w przeciwieństwie do Smartfona, nie został stworzony do rozrywki - został stworzony do monitorowania oraz raportowania, czy nasze dziecko jest bezpieczne.Wielu Rodziców podkreśla plusy posiadania smartwatcha nad telefonem:


1. Niemal 100% pewność kontaktu z Dzieckiem. Zegarek jest na ręku dziecka cały czas - nie odkłada go do plecaka, nie chowa do kieszeni spodni.


2. Dziecko raczej nie zgubi zegarka - co się zdarza w przypadku smartfonów


3. Na zegarek, zadzwonić mogą wyłącznie numery telefonów, zdefiniowane przez Rodziców. Nikt obcy nie będzie niepokoił Dziecka.


4. Nie bez znaczenia jest też polityka większości szkół, które często nie zezwalają na posiadanie przez dzieci smartfona. Lub w najlepszym wypadku, każą dzieciom wyłączać telefony.

Advertorial by CALMEAN

Nowa usługa dla Rodziców

Lepszy niż Smartfone?

Zastanawiasz się jak najlepiej chronić swoje Dzieci?

Czujnik, bada czy zegarek nie został zdjęty przez Dziecko

Ciekawa funkcja - to automatyczny alert, wysyłany rodzicowi kiedy dziecko zdejmie zegarek z ręki.

2. Alerty, gdy dziecko jest w 'złym' miejscu. Jak to działa? Rodzice definiują strefy przebywania dziecka (np. w szkole, zgodnie z planem lekcji). Gdy dziecko wyjdzie ze strefy – rodzic dostanie alert. Podobny alert otrzyma, gdy dziecko nie pojawi się tam gdzie powinno (np. rano w szkole).


3. Połączenia głosowe – z tego zegarka można normalnie dzwonić i odbierać połączenia. Przypomina smartfona? Tak, ale z jedną różnicą – to Rodzic ustala jakie numery będą przez zegarek obsługiwane.


4. Przycisk SOS – natychmiastowe wezwanie pomocy przez Dziecko, w awaryjnych sytuacjach.


5. Nasłuch otoczenia – Rodzic może wywołać nasłuch otoczenia dziecka (bez jego wiedzy). To również bardzo przydatna funkcja, która pomoże rodzicom zorientować się w sytuacji, w jakiej aktualnie będzie dziecko.

Trasę dziecka można śledzić na własnym telefonie, lub na komputerze.


Z pewnością większość rodziców wybierze tą pierwszą opcję (aplikacja jest bezpłatna - Android oraz Iphone).

Co sprawia, że produkt zdobywa tak dobre recenzje od rodziców? Poniżej kilka wybranych rzeczy, które dostaje Rodzic:


1. Pokazywanie na mapie, gdzie jest dziecko. Wystarczy 10 sek żeby sprawdzić lokalizację dziecka. Widzimy obecne miejsce dziecka oraz całą jego 'trasę".

Łatwo dostępny przycisk SOS - możliwość natychmiastowego wezwania pomocy.

To duża przewaga nad telefonami -> W awaryjnych sytuacjach, nie ma czasu na wyciągnięcie telefonu, odblokowanie go i wybranie odpowiedniej opcji.

Wysoka jakość i estetyczne opakowanie sprawiają, że zegarek jest doskonałym pomysłem na prezent

Rodzic-Pełna-Kontrola. Co Rodzicom daje CALMEAN

Certyfikacja produktu

Trudno uciec dzisiaj od elektroniki - niemal każde urządzenie elektryczne, w większym lub mniejszym stopniu, wytwarza promieniowanie. Czy będzie to telewizor, ekran komputera, kuchenka mikrofalowa czy smartwatch - musimy być pewni że urządzenie spełnia surowe normy branżowe i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Smartwatch CALMEAN jest bezpieczny. Spełnia wymogi związane z SAR, tj. współczynnikiem pochłaniania promieniowania przez człowieka. Posiada - niezbędne dla tego typu urządzeń - certyfikacje RoHS, a przede wszystkim spełnia normy CE (normy europejskie).

Gdzie zamówić

Zegarek dostępny jest u producenta - firmy CALMEAN. Oferta obejmuje pełne wsparcie techniczne, gwarancję 12 m-cy, i dostarczenie zegarka w stanie gotowym do użycia.

Cena sklepowa to 299 PLN, jednak dla zainteresowanych jest teraz świetna okazja żeby kupić zegarek taniej. Dla zamówień internetowych, trwa promocja wakacyjna - określona liczba zegarków jest w niższej cenie. Sprawdź w linku poniżej.


Czy to duża cena za ochronę Twojego dziecka i Twój spokój o jego bezpieczeństwo? Sami zdecydujcie. My uważamy, że to świetna alternatywa dla smartfona.

Opinie Użytkowników

Co sądzą o zegarku Rodzice? Mnóstwo opinii zamieszczanych jest na Facebooku, większość z nich to recenzje od Rodziców, którzy zakupili zegarek dla swojego dziecka:

Ocena:

Przeczytaj też:

By Reviews, 2017, Wszystkie prawa zastrzeżone

PODSUMUJMY CALMEAN


PLUSY


1. Design atrakcyjny dla dzieci

2. Pełny pakiet funkcji dla Rodziców (lokalizowanie, strefy bezpieczeństwa, połączenia głosowe)

3. Dodatkowe funkcje (budzik, zegarek, przypominacz, SOS, etc)

4. Gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka

5. Długa gwarancja, brak opłat do Operatorów, opłata za utrzymanie wszystkich funkcji CALMEAN (w tym rozmowy do 30 min z zegarka na telefony Rodziców) 9,90 zł/m-c


MINUSY


1. Brak modelu dla dzieci pow. 13 roku życia

2. Ograniczone możliwości konfiguracji alertów, które otrzymuje Rodzic (wkrótce ma to zostać poprawione).